Parfümör

Bedeni tanımlamak, duyguları eşleştirmek için aynı rotada ilerlemektir. Cesur bir koku içeriği, ait olduğu bedende çılgınca yükselir. Beden stili, karakter stili ile aynı yatağı paylaşır. Yaşanılan ten uyumu tasarlanacak kokunun ilk notasını oluşturur.

 

Ya da masumiyeti temsil eden bir beden, meleklerin ışıltısında süzülen beyaz bir bulutun üzerinde toplanır. Hassas notaları bir araya getiren beden, kar taneleri gibi saniyeler içerisinde romantik damlalara dönüşebilir.

 

Bazen yanlışlıkla yolu şehre düşen bir Jaguar, İstanbul manzarasından etkilenip, boğazda uzun bir seyre dalabilir. Ondan etkilenip tenine dokunmaya çalışan zarif bir kadını, kokusu ile baştan çıkartıp, kadının elinde kalan kokuyu boynuna sürebilir.

 

Hatta, Afrodit duş teknesinde kendinden geçip, bir bacağını Venüs’ten aşağı sallandırabilir. Parmak uçlarından damlayan aromatik sular, siz yolda yürürken dudaklarınıza çarpabilir.

 

O, doğaya sadık bir Parfümördür. Tasarımlarını yaptığı kutsal kasede, ilk notaları oluşturan duyguların üzerine zarif esansları ustalıkla damlatır. Noir, her bir bedeni doğada kurgular ve bu mükemmel silajı özenle hücrelerine ulaştırır.