İADE KOŞULLARI

30 günlük bir iade politikamız var, bu da öğenizi aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 30 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün, aldığınız ürünle aynı durumda, kullanılmamış veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında ​​olması gerekmektedir. Ayrıca fatura veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

İade başlatmak için info@noirparfum.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatların yanı sıra size bir iade nakliye etiketi göndereceğiz. İade talep edilmeden tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorunuz için bizimle her zaman info@noirparfum.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün kusurlu, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız, sorunu değerlendirip düzeltebilmemiz için hemen bizimle iletişime geçin.

İstisnalar / iade edilmeyen ürünler
Bozulabilir ürünler, özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Belirli öğenizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iade kabul edemiyoruz.

Takaslar
İstediğinizi elde etmenin en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapmaktır.

Geri ödemeler
İadenizi aldıktan ve kontrol ettikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.