FAQ

Çevrimiçi Alışveriş

Çevrimiçi Alışveriş Nasıl Yapılır?

NOIR Parfum Online'a hoş geldiniz. Alışveriş kolay, rahat ve güvenlidir. Satın almak istediğiniz ürünü seçin ve aşağıdaki talimatları izleyin:

-


Kategori sayfalarını dolaşarak veya yerinde aramayı kullanarak istediğiniz öğeyi bulun. İstediğiniz ürünü bulduktan sonra bedeni seçin ve ardından "çantaya ekle"ye tıklayın. Bir ürün görselinin üzerine gelip Quickshop düğmesine ve ardından "torbaya ekle"ye tıklayabilir veya ek ürün bilgisi için ürün adına veya 'ayrıntıları görüntüle' bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ürünü çantanıza yerleştirmek için ürün detay sayfasından çantaya ekle'yi seçin. Alışveriş çantanızdaki miktarı artırıp azaltabilirsiniz.

-

Alışverişi tamamladığınızda, her sayfada bulunan alışveriş çantası simgesini tıklayın. Alışveriş çantası, çantanızdaki ürünlerin doğru olup olmadığını kontrol ettiğiniz ve sipariş ettiğiniz miktarları değiştirme seçeneğine sahip olduğunuz yerdir. Satın almaya devam etmek için ödeme düğmesine tıklayın.

-

Sonraki sayfa sizden oturum açmanızı veya kaydolmanızı (henüz yapmadıysanız) isteyecek ve ardından fatura ve teslimat adresi ayrıntılarını sağlayacaktır. Bunları zaten Hesap Profilinize kaydettiyseniz, tekrar doldurmanız gerekmez. Burada ayrıca teslimat seçeneklerimizden birini seçmeniz istenecek ve siparişinizi hediye paketi yapma seçeneğine sahip olacaksınız.

-

Siparişinizi onayladıktan sonra, size benzersiz referans numaranızı ve kredi veya banka kartı hesabınızdan düşülen toplam tutarı gösteren bir onay sayfası göreceksiniz. Referans olması için bu sayfayı yazdırabilir veya alternatif olarak bu bilgiyi bir sipariş onayı e-postasında alana kadar bekleyebilirsiniz. E-posta, kayıtlarınız için saklayabileceğiniz satın alınan ürünlerin tüm ayrıntılarını, teslimat adreslerini, teslimat seçeneklerini ve paketleme seçeneklerini gösterecektir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen 0850 259 84 89 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

-

Alışveriş çantanızı, satın almak için seçilen öğelerin listesi, her birinin seçilen miktarları ve satın almanın toplam maliyetiyle birlikte görüntülemek için alışveriş çantası simgesine tıklayın. Bu alandan ürünleri kaldırabilir veya sipariş edilen miktarları değiştirebilirsiniz.

-

Alışveriş Sepetinizdeki bir ürünü silmek isterseniz, "Çantayı Görüntüle"ye gidin ve ürün adının altındaki "Kaldır" bağlantısını seçin. Ürün alışveriş çantanızdan çıkarılacaktır.

-

NOIR Parfum Online'da güvenliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve internet alışverişinizi olumlu bir deneyim haline getirmeye kararlıyız. Yaptığınız tüm işlemlerin ve bize verdiğiniz tüm kişisel bilgilerin güvenli olduğunu size temin ederiz.
noirparfum.com'da bir sipariş verdiğinizde, bilgilerinizi Secure Socket Layer (SSL) şifreleme teknolojisini kullanarak kodluyoruz. Bu, bugüne kadarki en gelişmiş tüketici çevrimiçi güvenlik tekniğidir.

-

Sitemizin sağ üst kısmında yer alan “Üyelik ikonu” bölümünden, üyelik formunu doldurarak ücretsiz üye olabilir, hızlı ve güvenli alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

-

www.noirparfum.com adresimizi üye olmadan ziyaret edebilir, alışverişlerinizi misafir girişi ile üye olmadan tamamlayabilirsiniz. Bu durumda iletişim bilgilerinize sadece sipariş durumunuz ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

-

İlk siparişiniz sırasında ürünlerinizi belirledikten sonra, Fatura & Teslimat seçeneğinde Üye Bilgilerinizi doldurarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya ilk olarak Üye Ol Seçeneğinden, üyelik bilgilerinizi doldurup, alışverişinize başlayabilirsiniz.

-

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Noir Parfüm online web sitesine üye girişi yaparak “Hesabım” bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

-

Sipariş içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizin kargoya teslim edilmemesi halinde tamamen iptali sağlanabilir. Kargoya teslim edilen sipariş içerisindeki ürünleri tarafımıza iade edebilirsiniz.

-

1. Sepetim sayfasına gidin
2. Sepet sayfasında bulunan “Kupon Kodu Kullan” kısmına İndirim kuponunuzun kodunu girin.
3. Sepetinizdeki tutara promosyon kodunuzun yansıdığını kontrol edin.
Alışveriş tutarınız, ilgili promosyon koşulunun altında ise alışverişinizi bu tutara tamamlamanız gerekir.

• Promosyon set, bülten ya da diğer avantajlardan haberdar olmak istiyorsanız E-Bülten Kayıt seçeneğinden mail adresinizi iletebilirsiniz.